Prihlásenie - online Portál POSCHODOCH

Bývajte s prehľadom a majte informácie o bývaní online, fond opráv, zálohové predpisy, nástenka domu a mnohé ďalšie informácie pre Vás aj z pohodlia Vášho domova.

Vážení vlastníci, v dobe kedy má každý z nás málo času a veľa povinností Vám prinášame službu online prístupu na portál  po poschodoch, ktorý je súčasťou softvéru našej spoločnosti určeného pre správu bytov a ktorý Vám prináša informácie o Vašom bývaní aj z pohodlia Vášho domova.

Kliknutím na logo portálu POSCHODOCH budete presmerovaný na portál v ktorom  máte možnosť sa prihlásiť na Váš účet kde máte k dispozícii prehľady a doklady o svojom  byte / bytovom dome. V priebehu krátkeho času máte možnosť si tiež stiahnuť Appky pre prístup zo svojho mobilného telefónu.

POSCHODOCH.SK - sprístupňuje finančné a technické údaje o bytoch a domoch správcu domu pre ich vlastníkov. Údaje sú sprístupnené z informačného systému DOMUS používaného správcami domov. 

ZASIELANIE NOTIFIKÁCIÍ  - zasielanie notifikácií o denných odpočtoch. Získajte dokonalý prehľad o Vašej spotrebe SV, TV. Sledujte denné odpočty pomerových rozdeľovačov nákladov na teplo.  Služba je poskytnutá v závislosti od typu osadených meračov.

EXPORTY ZOSTÁV  - väčšinu zobrazovaných zostáv si môžete jednoduchým spôsobom preniesť do ďalších programov. Viaceré zostavy sú k dispozícií aj ako PDF dokumenty. 

DOMOVÍ ZÁSTUPCOVIA - majte k dispozícií všetky kontakty, ktoré potrebujete. Telefónne čísla, stránkové hodiny, fotografie Vašich domových správcov a mnohé ďalšie. 

ELEKTRONICKÉ DOKUMENTY - Schránky el. dokumentov sú už aktívne v pilotnej prevádzke s niektorými správcami. Prví používatelia si už našli plnohodnotné koncoročné vyúčtovania vrátane všetkých príloh priamo na portáli. Mobilné aplikácie na stiahnutie

Aplikácia pre odpočet meračov