Resitech - Moderný nástroj pre správu bytového domu

Sledujte dianie vo svojom bytovom dome a v okolí, aby vám nič neuniklo. Ponúkajte služby a tovar, alebo hľadajte čo potrebujete u iných. Oznamujte, nahlasujte, komentujte a buďte v kontakte so správcom, susedmi a mestom. Sledujte svoj profil, kde získate ďalšie benefity. V prípade Vášho záujmu o zavedenie aplikácie Resitech nás prosím kontaktujte.Informačný portál Poschodoch.sk


Na čo vám poslúži portál Poschodoch.sk 

Ak chcete mať všetky informácie o svojom byte a bytovom dome vždy po ruke a na jednom mieste, je tu pre vás internetový portál PoSchodoch.sk. Tieto webové stránky slúžia na lepšiu informovanosť používateľov bytov.

Ako funguje portál Poschodoch.sk

Každý používateľ má pridelený jedinečný kód a na jednom mieste môže dostať aktuálne informácie za svoj byt (vyúčtovanie, zálohový predpis, analýza platieb, informácie o upomienkach a iné), ale tiež za bytový dom, napríklad stav prostriedkov vo fonde prevádzky, údržby a opráv i v samostatnom fonde na vodomery.

Správca na portáli uverejňuje aj každú zmluvu o dielo jednotlivých domov, zápisnice zo schôdzí a podobne. Je to možné aj vďaka prepojeniu so správcovským softvérom, takže informácie sú aktuálne a presné

POSCHODOCH.SK - sprístupňuje finančné a technické údaje o bytoch a domoch správcu domu pre ich vlastníkov. Údaje sú sprístupnené z informačného systému DOMUS používaného správcami domov.

ZASIELANIE NOTIFIKÁCIÍ - zasielanie notifikácií o denných odpočtoch. Získajte dokonalý prehľad o Vašej spotrebe SV, TV. Sledujte denné odpočty pomerových rozdeľovačov nákladov na teplo. Služba je poskytnutá v závislosti od typu osadených meračov.

EXPORTY ZOSTÁV - väčšinu zobrazovaných zostáv si môžete jednoduchým spôsobom preniesť do ďalších programov. Viaceré zostavy sú k dispozícií aj ako PDF dokumenty.

DOMOVÍ ZÁSTUPCOVIA - majte k dispozícií všetky kontakty, ktoré potrebujete. Telefónne čísla, stránkové hodiny, fotografie Vašich domových správcov a mnohé ďalšie.

ELEKTRONICKÉ DOKUMENTY - Schránky el. dokumentov sú už aktívne v pilotnej prevádzke s niektorými správcami. Prví používatelia si už našli plnohodnotné koncoročné vyúčtovania vrátane všetkých príloh priamo na portáli. 

Postup pri registrácii na portáli PoSchodoch.sk

Ak ešte nie ste na portáli prihlásení alebo ste sa v minulosti odhlásili a chceli by ste službu opäť používať, môžete sa zaregistrovať na tejto web stránke: POSCHODOCH - Registrácia. Registrácia trvá iba pár minút a potom budete mať prístup ku všetkým dôležitým informáciám, týkajúcim sa vášho bytu a financií, správcu a bytového domu.

Čo budete potrebovať:

  • počítač s prístupom na internet
  • váš registračný kód (vydá SPOLBYT, s.r.o. Poprad)
  • mobilný telefón kvôli autorizácii

Pri registrácii budete potrebovať jedinečný registračný kód, ktorý identifikuje vás byt a bytový dom, aby ste dostávali správne informácie.

Svoj osobný registračný kód si vyžiadajte v spoločnosti Spolbyt, s.r.o. Poprad. Potom ho zadáte na stránke POSCHODOCH - Registrácia a nasledujete ďalšie pokyny.

Systém vás vyzve, aby ste zadali svoje používateľské meno a bezpečné heslo - obe si určíte sami. Pre bezpečné overenie vášho používateľského účtu budete potrebovať aj mobilný telefón a e-mail, kam vám príde potvrdzovacia správa s kontrolnými kódmi.

Po overení a potvrdení vám systém zriadi používateľské konto, cez ktoré sa budete vedieť vždy prihlásiť na portál PoSchodoch.sk a získať všetky potrebné informácie o financiách a správe svojho bytu a bytového domu. Celý proces - ak už máte registračný kód - by nemal trvať viac ako pár minút.Mobilné aplikácie na stiahnutie

Aplikácia pre odpočet meračov